SUKCESY W TURNIEJU UNIHOKEJA.

Katedra wychowania fizycznego SP36 w Bytomiu przy współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym w Bytomiu oraz trenerami hokeja Polonii Bytom, zorganizowała dziś na lodowisku zawody unihokeja dla bytomskich szkół w kategorii Igrzyska Dzieci (klasy 6 i 5).

Do zawodów w kategorii dziewcząt zgłosiły się 4 szkoły, co pozwoliło na zagranie każdy z każdym. Zwyciężyły hokeistki ze Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego, drugie miejsce zajęła szkoła SP33 a trzecie nasze dziewczynki z SP36, czwarte były zawodniczki z SP37.

Ostateczna klasyfikacja dziewcząt: 1) SPMS, 2) SP33, 3) SP36, 4) SP37.

W kategorii chłopców zgłosiło się do dzisiejszego turnieju sześć szkół, dlatego rozlosowaliśmy 2 grupy, następnie po spotkaniach grupowych, zagraliśmy półfinały i mecze o konkretne miejsca.

Tak jak wśród dziewcząt turniej wygrali hokeiści z SPMS, która w finale pokonała SP37, a w małym finale nasi chłopcy z SP36 pokonali SP33 i zdobyli brązowe medale.

Ostateczna klasyfikacja chłopów: 1) SPMS, 2) SP37, 3) SP36, 4) SP33, 5) ex aequo SP3 i SP4.

Gratulujemy.

Skład dziewcząt SP36 Bytom: Pola Jabłońska, Lena Herman, Marta Andruszyn, Wiktoria Brzoza, Zuzanna Krążyńska, Zuzanna Hoffrichter, Wiktoria Bąk, Nadia Mchalak, Hanna Pluskota, Michalina Winnicka.

Trenerzy: Małgorzata Gogola i Agnieszka Respondek.

Skład chłopców SP36 Bytom: Dominik Cieślukowski, Dawid Dudek, Brandon Kwiek, Maciej Lenczewski, Dawid Piasecki, Błażej Stasiewicz, Piotr Szeliga, Ksawery Uliczka, Wiktor Uliczka, Natanael Kurnik, Igor Wasilewski.

Trener: Adam Skorzec.