SREBRO DLA CHŁOPCÓW.

W finale turnieju siatkówki chłopców o Mistrzostwo Bytomia zdobyliśmy srebrne medale. Dziś zmierzyły się ze sobą 3 najlepsze drużyny męskie Bytomia w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej, SP32, SP23 oraz SP36. Nasi uczniowie wygrali dosyć pewnie ze szkołą SP23, prezentując perfekcyjne przyjęcie i serw. O złoto przegraliśmy z gospodarzami turnieju SP32 ze Stroszka, Nasi zawodnicy zdobyli 2 miejsce w turnieju, otrzymując srebrne medale, puchar i dyplom. Gratulujemy kolejnego sukcesu naszym wszechstronnym uczniom, którzy w tym roku szkolnym zdobyli już medale w koszykówce, piłce nożnej, piłce ręcznej i siatkówce, a kolejny turniej na który zgłosiliśmy naszą drużynę chłopców to koszykówka. Dziękujemy.

Skład SP36: Nowak Piotr (C), Konopka Patryk, Konopka Piotr, Milewski Marcin, Piasecki Kamil, Wiśniewski Dawid, Kosiński Kevin, Isalski Patryk, Zachar Filip, Philipp Wiktor.

Trener: Adam Skorzec.