MISTRZOSTWA BYTOMIA W BADMINTONIE.

Dziś odbyły się na Skarpie zawody w Badmintona. Na początku trzeba pogratulować zawodnikom wytrwałości, ponieważ były to bardzo długie zawody, gry rozpoczęły się o godzinie  8.30, a skończyliśmy o 16. Jednak schodziliśmy z parkietu zadowoleni, ponieważ po raz kolejny nasi uczniowie nie zawiedli oczekiwań. Zdobyliśmy 2 brązowe medale, jedno czwarte miejsce i jedno szóste. Gratulujemy naszym uczniom.

Wyniki:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewczęta - 3 miejsce, brązowe medale - Białkowska Nikola, Szerwińska Wiktoria, Winkler Kasandra.

Igrzyska Dzieci Chłopcy - 3 miejsce, brązowe medale - Milewski Marcin, Konopka Patryk, Konopka Piotr.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopcy - 4 miejsce - Kmiecik Szymon, Sitko Dominik, Łosiewicz Bartosz.

Igrzyska Dzieci Dziewczęta - 6 miejsce - Bąk Wiktoria, Pluskota Hanna.

Trenerzy: Małgorzata Gogola, Adam Skorzec.

Za swoje sukcesy nasza szkoła otrzymała 2 rakietki firmy Nils. Dziękujemy.