MEDALE W TENISIE STOŁOWYM DLA SP 36.

Dziś nasi młodsi uczniowie uczestniczyli w turnieju tenisa stołowego o Mistrzostwo Bytomia. Jak co roku, wystawiliśmy silną reprezentację zarówno chłopców jak i dziewcząt. Wiadomo jednak, że bardzo silne reprezentacje mają szkoły z Miechowic, gdzie funkcjonuje zawodowy klub tenisa stołowego, dlatego o medale jest bardzo ciężko. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny pokazali klasę i zdobyli medale w obu kategoriach. Dziewczęta zajęły 2 miejsce zdobywając srebrne medale, a chłopcy zajęli 3 miejsce, zdobywając brązowe medale. Gratulujemy dużego sukcesu i zapraszamy na aktywne przerwy oraz na SKS z tenisa stołowego w czwartek godz.14.30-16.30.

Skład SP 36 Bytom: Bąk Wiktoria, Hanna Pluskota, Marta Andruszyn, Błażej Stasiewicz, Dawid Dudek, Maciej Lenczewski.

Trener: Adam Skorzec