KOLEJNE MISTRZOSTWO SP 36 BYTOM.

W hali Silesii Miechowice odbyły się dziś Mistrzostwa Bytomia Młodzieży w Tenisie Stołowym. Do tych zawodów, Miłosz Rozek i Maksym Pena przygotowywali się od września, były tygodnie w których przeprowadziliśmy po pięć treningów, dlatego jechaliśmy z dużymi nadziejami. Nasi chłopcy zdobyli Mistrzostwo Bytomia, nie przegrywając seta, wygraliśmy z chłopcami z SP3, SP45, SP26 i SP33 która prowadzi klasy sportowe z tenisa stołowego. Dzisiejszy sukces to doskonały przykład że systematyczna i ciężka praca pozwala osiągnąć sukces.

Po zawodach o Mistrzostwo Bytomia, nasi uczniowie automatycznie awansowali do zawodów Rejonowych, które powinniśmy dziś rozegrać ze szkołą z Piekar Śląskich, niestety szkoła Z Piekar nie dojechała, oddając mecz walkowerem, a tym samym nasi chłopcy awansowali do półfinału Mistrzostw Wojewódzkich w Tenisie Stołowym, które odbędą się 7 maja.

Bardzo dziękujemy i gratulujemy. Życzymy sukcesu w zawodach wojewódzkich.

Skład SP36 Bytom: Miłosz Rozek, Maksym Pena.

Dziś swój turniej rozgrywały także dziewczęta i także osiągnęły ogromny sukces, zajmując 2 miejsce i zdobywając srebrne medale. Lepsze w turnieju okazały się tylko uczennice z SP33, które trenują w klasie sportowej tenisa stołowego. Bardzo dziękujemy naszym wspaniałym dziewczętom i gratulujemy.

Skład SP36: Julia Knapik, Ania Głogowska.