DZIEŃ SPORTU KLAS 6,7 i 8.

Dziś w naszej szkole katedra wychowania fizycznego zorganizowała Dzień Sporu dla klas 6, 7 i 8. Zaproponowaliśmy turniej tenisa stołowego oraz turniej siatkówki.

W turnieju siatkówki triumfowali chłopcy w składzie Piotr Nowak, Filip Zachar, Piotr Konopka i Patryk Konopka.

Drugie miejsce zdobyły dziewczynki w składzie Nadia Michalak, Vera Spurhiash i Zofia Zaprzał.

W turnieju tenisa stołowego w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła Julia Knapik, a drugie miejsce zajęła Nadia Michalak. W kategorii chłopców, zwyciężył oczywiście nasz mistrz, Maksym Pena a drugie miejsce zajął Filip Zachar.

W turnieju siatkówki mecze rozgrywało 8 drużyn, a w tenisie stołowym walczyło 20 zawodników, 16 chłopców i 4 dziewczynki.

WYNIKI:

Turniej siatkówki:

miejsce I, zajęła drużyna w składzie: Piotr Nowak, Piotr Konopka, Patryk Konopka, Filip Zacha,

miejsce II, Nadia Michalik, Vera Spurhiash, Zofia Zaprzał,

miejsce III Matylda Kasińska, Karolina Składny, Julia Knapik,

miejsce IV Patryk Isalski, Wiktor Philipp, Dawid Bober, Wojciech Seroka.