BRĄZOWE MEDALE W PIŁCE RĘCZNEJ.

Kolejne medale zdobyli dziś nasi starsi uczniowie w turnieju piłki ręcznej w ramach Mistrzostw Bytomia, Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziś odbywał się finał turnieju. Los skrzyżował nas w parze półfinałowej z SMS. Wygrali chłopcy ze szkoły sportowej 11:7 i aby zdobyć medal na imprezie potrzebowaliśmy wygrać mecz o 3 miejsce. W małym finale pokonaliśmy wysoko SP37 13:3. Nasi chłopcy zdobyli dziś brązowe medale, za które bardzo dziękujemy i gratulujemy. Kolejny turniej rozegramy 25 stycznia w siatkówkę, a 24 stycznia gramy z młodszymi dziewczętami w turnieju piłki ręcznej.

Nasze wyniki grupowe:

SP36 - SP44 10:4

SP36 - SP9 22:4

Półfinał:

SP36 - SMS 7:11

Mecz o 3 miejsce:

SP36 - SP37 13:3

Skład SP36: Jamrozik Adam, (br), Kosiński Kevin, Wiśniewski Dawid, Zaleśny Michał, Konopka Piotr, Konopka Patryk, Bober Dawid, Seroka Wojciech, Philipp Wiktor, Uryszek Kacper, Milewski Marcin, Kamil Piasecki.