AWANS W TURNIEJU RODZICE DZIECIOM, DZIECI RODZICOM.

Najważniejsza informacja na początek,  awansowaliśmy do turnieju finałowego ,,Rodzice - dzieciom, dzieci - rodzicom, finał odbędzie się na Torkacie 17 czerwca 2023.

W sobotę na naszych obiektach odbył się turniej eliminacyjny ,,Rodzice - dzieciom, dzieci - rodzicom. O piękne otwarcie turnieju zadbała Pani Liliana Woroniuk-Setla wraz ze swoimi uczniami, wielkie brawa! Bardzo dziękujemy zaangażowanym rodzicom, grali dla nas Panowie: Adrian Hływa, Jacek Redo, Dawid Kulig, Krzysztof Dudek, Adrian Lissek, Tomasz Kmiecik oraz Marcin Kasperczyk. Dziękujemy, bez zaangażowania rodziców nie można uczestniczyć w turnieju, który pozwoli naszym uczniom wygrać sprzęt sportowy, prawdopodobnie w postaci piłek. Ciekawe są zasady rywalizacji, ponieważ w pierwszej połowie grają właśnie rodzice, a w drugiej połowie dzieci, uczniowie szkoły.

Grali dla nas uczniowie: Bartosz Łosiewicz, Adam Sadownik, Jakub Kutta, Jakub Szewczyk, Igor Spiączka, Seweryn Lukoschek, Kamil Niemczuk, Kajetan Jabłoński, Adrian Biadacz.

Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji turnieju, Paniom Agnieszce Respondek i Iwonie Skorzec oraz naszej Dyrekcji, Paniom Halinie Brzezina i Anecie Gaida.

Zapraszamy do galerii zdjęć z turnieju: