MEDALE W TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO.

Dziś nasi starsi uczniowie rozgrywali wyczekiwany turniej tenisa stołowego o Mistrzostwo Bytomia. Zawody odbywały się w hali tenisa stołowego w Miechowicach. Ciężko trenowaliśmy przed tymi zawodami i pojechaliśmy z nadziejami na medale. Zawodnicy naszej szkoły nie zawiedli naszych oczekiwań i zdobyli medale zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Dziewczęta zajęły 2 miejsce w turnieju, zdobywając puchar i srebrne medale, a chłopcy zajęli 3 miejsce, także zdobywając puchar i brązowe medale.

Gratulujemy Wiktorii, Julii, Adamowi oraz Bartkowi i zapraszamy wszystkich marzących o medalach na SKSy oraz aktywne przerwy w naszej szkole.

Reprezentacja SP36 Bytom: Julia Fricowska, Wiktoria Bober, Adam Sadownik, Bartosz Łosiewicz.

Trener: Adam Skorzec.